Menu Zamknij

Walentynki ❤️

Walentynki w Ekonomiku to już tradycyjnie Słodka Loteria Walentynkowa. Dziękujemy wszystkim, którzy przynieśli wypieki 🍰🧁! Każdy zakup słodkości był jednocześnie kuponem w loterii. Dzisiaj rozlosowaliśmy szczęśliwych zwycięzców, a nagrodami były 3 vouchery do pizzerii 🍕 oraz 3 vouchery do kawiarni ☕🧁 każdy za kwotę 50 zł.

Poza loterią można było wysłać walentynkę 💌szkolną pocztą walentynkową. Walentynki osób, które były dzisiaj nieobecne, zostaną przekazane adresatom w najbliższych dniach.

Skip to content
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://zsetcze...') #3 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!doctype html>...', 'https://zsetcze...') #4 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_Parser->parse_page() #5 /home/server817394 in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373