Menu Zamknij

Sukcesy Hotelarzy ZSE

Niezmiernie miło nam poinformować o sukcesach naszych uczniów z Technikum Hotelarskiego.  

W styczniu 2024 Weronika Wojciechowska i Zuzanna Matczak z 3H brały udział w etapie regionalnym Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Do etapu centralnego zakwalifikowała się Weronika, która reprezentowała nasza szkołę 18 marca 2024 w Bydgoszczy. Otrzymała tytuł laureata Olimpiady na szczeblu centralnym. Do tego etapu zakwalifikowało się 35 uczniów z całej Polski, którzy podczas zmagań w etapie okręgowym zdobyli najwyższą ilość punktów. 

22 marca 2024 trzy uczennice klasy 4H wzięły udział w etapie regionalnym w Olimpiadzie „Rok przed dyplomem” W zawodach wymagana była wiedza wynikająca z podstawy programowej w zawodzie technik hotelarstwa w kwalifikacji HGT 06. 

Już wiemy, że Kornelia Czarnecka, Michalina Jaśniewska, Aurelia Richert będą reprezentowały nasza szkołę 23 kwietnia 2024 w Lublinie  w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej.  

Gratulujemy!!! 

Lucyna Pytka 

Skip to content