Menu Zamknij

Aktywna Tablica 2021-2022

EDUKACJA EKONOMICZNA

prosta ekonomia

Prosta Ekonomia

Ciekawy kanał w serwisie YouTube poruszający różne zagadnienia ekonomiczne

Przegląd Finansowy

Filmy dokumentalne o ekonomii, pieniądzach, finansach czy historii światowej gospodarki

Portal Edukacji Ekonomicznej

Portal edukacji ekonomicznej Narodowego Banku Polskiego

EDUKACJA MEDIALNA

edukacja medialna

Edukacja medialna

Program edukacji medialnej prowadzony przez Centrum Edukacji  Obywatelskiej w którym rozwijana jest umiejętności krytycznego myślenia i odbioru przekazów medialnych

logoceo

MedJa.
Szkoła Krytycznego Myślenia

Serwis Edukacja Medialna zawiera scenariusze, ćwiczenia i materiały do zajęć.  Prowadzony jest przez Fundację Nowoczesna Polska.

legalna kultura logo

Legalna kultura

Scenariusze zajęć i warsztatów z zakresu edukacji medialnej do realizacji na lekcjach języka polskiego, języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie, wiedzy o kulturze i muzyki.

Skip to content
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://zsetcze...') #3 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!doctype html>...', 'https://zsetcze...') #4 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_Parser->parse_page() #5 /home/server817394 in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373