Menu Zamknij

Zwiększenie bezpieczeństwa uczniów

W związku z realizowanym, w tym roku, w naszej szkole programem zwiększającym bezpieczeństwo uczniów korzystających z internetu publikujemy plakat przedstawiający 24 objawy, po których możemy poznać że my sami (albo nasi bliscy) nadużywamy mediów cyfrowych. Zapraszamy do obejrzenia. Więcej informacji jak przestrzegać higieny cyfrowej można znaleźć na stronie kampanii domowykodeks.pl, którą prowadzi Fundacja Dbam o mój zasięg. 

Problemowe-używanie-smartfonów-2.pdf (domowykodeks.pl)

#dbamomojzasieg”

Skip to content
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://zsetcze...') #3 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!doctype html>...', 'https://zsetcze...') #4 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_Parser->parse_page() #5 /home/server817394 in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373