Menu Zamknij

SPOTKANIE POŚWIĘCONE PATRONOWI SZKOŁY

Ks. Janusz St. Pasierb urodził się 7 stycznia 1929 roku, zmarł 15 grudnia 1993 roku.

Łatwo policzyć, że w roku poprzednim obchodziliśmy 30 rocznicę śmierci tego niezwykłego kapłana i humanisty.

W tym roku obchodzimy 95 rocznicę jego urodzin.

Chcieliśmy przypomnieć sobie, a kolegom z innych szkół przedstawić naszego Patrona. Pochylić się nad jego człowieczeństwem i przypomnieć sobie jego twórczość.

D latego też 9 stycznia wzięliśmy udział w spotkaniu, na którym przy pomocy prezentacji przypomnieliśmy sobie życie i twórczość Ks. Janusza St. Pasierba. Kalambury ( kilka pytań dotyczących osoby naszego Patrona ) pozwoliło nam utrwalić zdobyte wiadomości i nie powiem, dobrze się bawić. I jak to bywa na urodzinach – były też małe słodkości.

Wiemy, że ks. Pasierb pracował z młodzieżą. Może z nami też grałby w kalambury?

Skip to content
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://zsetcze...') #3 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!doctype html>...', 'https://zsetcze...') #4 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_Parser->parse_page() #5 /home/server817394 in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373