Menu Zamknij

Radość z podwójnego zwycięstwa – recytacje w powiecie – XV Festiwal Twórczość Kociewskiej im. Romana Landowskiego

Podwójna radość zwycięstwa w recytacjach podczas XV Festiwalu Kociewskiego im. Romana Landowskiego. Troje naszych uczniów zmierzyło się z uczestnikami Konkursu recytatorskiego w ramach XV Festiwalu Kociewskiego im. Romana Landowskiego – na szczeblu powiatowym. A byli to: Zuzanna Socha z kl. II hb, Remigiusz Szoska z kl. II eb oraz Kornelia Malinowska z kl. IV r .Uczniowie zaprezentowali twórczość poetów Kociewia. Wśród nich nie mogło zabraknąć wybitnych tekstów naszego Patrona ks. J.S. Pasierba, którego recytacji podjęła się Kornelia. Uczniowie godnie reprezentowali naszą społeczność a dwoje uczniów zdobyło nagrody: Zuzanna Socha zajęła II miejsce, a Remigiusz Szoska – miejsce III. Opiekunem uczniów była pani Anna Wilczewska.

Skip to content