Menu Zamknij

WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniach 9-10 listopada 2023 klasy hotelarskie i gastronomiczna wzięły udział w wycieczce do Krakowa pod opieką p. Lucyny Pytka, p. Sylwii Zblewskiej i p. Karoliny Sarach.

Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Targów HORECA.

To właśnie w Krakowie w listopadzie odbywała się 30. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® wraz z Targami Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® i Targami Wina ENOEXPO®. Targi te były kluczowym wydarzeniem dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i winiarskiej w Polsce. W tym roku targi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających, dzięki ciekawej i zróżnicowanej ofercie wystawienniczej i bogatemu programowi merytorycznemu tragów. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę produktów dla hoteli, obiektów wypoczynkowych, restauracji i innych lokali gastronomicznych, a także żywność, napoje oraz wina z całego świata. Dla naszych uczniów była to okazja na wszelakie degustacje, poznanie nowych sprzętów i urządzeń hotelarskich i gastronomicznych. CIEKAWE DOŚWIADCZENIE.

W ramach wycieczki zwiedziliśmy Wawel – bezpłatne zwiedzanie Skarbca na Wawelu, odwiedziny Katedry, Grobów Królewskich i Dzwonu Zygmunta. Urozmaiceniem codzienności były długie spacery po Krakowie.

Przejazd tam i powrót pociągiem Pendolino pozwolił nam na zapoznanie się z ofertą przejazdową IC i gastronomiczną w WARS-ie.

 

WYCIECZKA UDANA, PEŁNA NOWYCH DOŚWIADCZEŃ I INSPIRACJI!

Skip to content