Menu Zamknij

Podsumowanie zbiórki darów dla żołnierzy

Dary przeznaczone dla żołnierzy wyruszyły na Ukrainę

1 marca pierwsza transza darów przeznaczona dla żołnierzy (leki, opatrunki, kasze, konserwy. papier, bidon itp.), została przekazana do punktu odbioru i w nocy z 1 na 2 marca wyruszyła na Ukrainę. Bagażnik wypełniony po brzegi, tył auta zapakowany też nieźle zapakowany – a to tylko część z przekazanych przez Was darów. Dziękujemy za Wasze Wielkie Serce.1 marca pierwsza transza darów przeznaczona dla żołnierzy (leki, opatrunki, kasze, konserwy. papier, bidon itp.), została przekazana do punktu odbioru i w nocy z 1 na 2 marca wyruszyła na Ukrainę.
Bagażnik wypełniony po brzegi, tył auta zapakowany też nieźle zapakowany – a to tylko część z przekazanych przez Was darów.
Dziękujemy za Wasze Wielkie Serce.

Pomagamy i wspieramy
#zsepomaga

Skip to content