Menu Zamknij

Świąteczne rozdanie nagród

17 grudnia został w szkole przeprowadzony świąteczny 🎄🎅 happening. Związany był z rozstrzygnięciem wielu konkursów i rozdawaniem równie wielu nagród 😊 Mieliśmy radość obejrzeć zwycięzców szkolnych konkursów na:
• Najpiękniejszy Strój Świętego 😇
• Na Najpiękniejsze Selfie w Stroju Świętego😇
W szkole wykonano wystawę prac konkursowych uczniów na Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy.

Drugim konkursem, podczas którego mogliśmy podziwiać kreatywność naszych uczniów był Konkurs na Najpiękniejszy wianek bożonarodzeniowy 🎄🎅☃️🦌 przeprowadzony przez Ekoradę. Z radością przekazujemy wyniki obu konkursów:
Konkurs na Kalendarz Adwentowy
I miejsce – Maja Spławińska kl. 1h
II miejsce – Wiktoria Bylicka kl. 2g
III miejsce – Maja Maras kl. 1r

Konkurs na Najpiękniejszy Wianek Bożonarodzeniowy – 4 wyróżnienia
Julia Szulc 1 Ra
Sandra Styka 1H
Anna Pikula 3eg
Nikola Szwarc 4G
Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali świąteczne upominki a zwycięzcy nagrody 🎁 Na koniec życzenia dla szkolnej społeczności złożył Pan Dyrektor Jerzy Cisewski oraz w imieniu katechetów Ks. Bartłomiej Labuda.🎁🦌☃️🎅🎄

Skip to content