Menu Zamknij

       Za nami  XV edycja Pomorskiego Konkursu Poezji Uczniowskiej „Niektórzy lubią poezję”

04 czerwca w Klubie Marynarki Wojennej w Gdyni nastąpiło rozstrzygnięcie XV Pomorskiego Konkursu Poezji Uczniowskiej „Niektórzy lubią poezję”. Wśród laureatów znalazły się  dwie nasze uczennice – młode poetki z klasy 4R: Alicja Kienorow i Laura Andrzejczak, które otrzymały wyróżnienie. Organizatorem Pomorskiego  Konkursu oraz Gali było Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich z oddziałem w Gdyni. Nagrodzone teksty literackie młodych twórców zostały wydane drukiem w tomiku „ XV edycja Pomorskiego Konkursu Poezji Uczniowskiej Niektórzy lubią poezję”😊 Dodatkową atrakcją było zapoznanie z formą sztuki japońskiej – teatrem Kamishibai  oraz zwiedzanie Muzeum Marynarki Wojennej.  Gratulujemy  koleżankom oraz paniom bibliotekarkom z naszej szkoły.

Skip to content