Menu Zamknij

Migawki z rekolekcji

W dniach 3-5.04 młodzież ZSE miała możliwość uczestniczenia w rekolekcjach wielkopostnych. Pierwszego dnia braliśmy udział w seansie filmowym „ Cristiada”, który wprowadził nas w tematykę rekolekcji. Była nią w tym roku  „ OFIARA”.  Kolejne dni pogłębiały w nas zrozumienie na czym polega ofiara z samego siebie. Ksiądz Bartek głosił motywujące konferencje, a młodzież pod kierunkiem Pani Ani zaprezentowała trzy przedstawienia, które w ciekawy sposób ukazywały te treści. W treściach tych odwoływaliśmy się do postawy młodego świętego bł. Hosse. Gościliśmy także w naszych szkolnych progach Panią Sylwię i Jej córkę Liliankę, która podzieliła się swoim świadectwem życia. Całość ubogacił śpiew naszych szkolnych wokalistów pod kierunkiem Marty, Ani i Alicji. Nie mogło także zabraknąć słodkości i miłej atmosfery podczas przerwy. Nad całością czuwali nasi katecheci😊

 

Skip to content