Menu Zamknij

Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Szcz臋艣cia 🍀

Ale si臋 dzia艂o! 👍 W przeddzie艅 kalendarzowej wiosny 🌹🌷🌻, w Mi臋dzynarodowy Dzie艅 Szcz臋艣cia, zaprosili艣my uczni贸w do zabawy.
Klasy wybiera艂y dla siebie motyw stroju, tworzy艂y TikToka i mog膮 wygra膰 pizz臋 🍕 na godzinie wychowawczej!
Zapraszamy na profil TikTok “ekonomik Tczew” zobaczy膰 filmiki z dzisiejszego dnia.
A ju偶 jutro widzimy si臋 na dniu otwartym!

Skip to content
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('property') #1 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('property') #2 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<meta property=...', 'https://zsetcze...') #3 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!doctype html>...', 'https://zsetcze...') #4 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_Parser->parse_page() #5 /home/server817394 in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373