Menu Zamknij

Mikołajkowy Konkurs Muzyczny ” Nie bądź jak Grinch. Uratuj Święta”

  Tego dnia odbył się w naszej szkole Konkurs Muzyczny  „ Nie bądź jak Grinch. Uratuj Święta” zorganizowany przez szkolną bibliotekę. Pastorałki i piosenki świąteczne wykonało 11 uczestników ( w tym 2 duety oraz 1 trio). Oceny umiejętności wokalnych dokonało jury w składzie : pani wicedyrektor Hanna Molesztak, ks. Bartłomiej Labuda, p. Maria Kopyłowicz ( opiekun Samorządu) oraz pani Anna Labudda. Całość konkursu  przeprowadzono przy  sali pełnej publiczności, która wspierała wokalistów oklaskami i śpiewem.

Po obradach jury przyznało nagrody:

1 miejsce – duet Anna Pikula i Hanna Kowalska z kl.4eg

2 miejsce – Nadia Szamecka z kl. 3e ( której akompaniowała Natalia Beling z kl. 4gg)

3 miejsce – Dorota Langowska z kl.2Ra

Wszyscy uczestnicy otrzymali świąteczne upominki i pamiątkowe dyplomy.

Laureatom oraz wszystkim biorącym udział w konkursie gratulujemy zdolności oraz pasji muzycznej.

Za organizację odpowiadały panie : Anna Wilczewska i p. Elżbieta Gojtowska.

Skip to content