Menu Zamknij

XXI MIKOŁAJKOWY TURNIEJ

W mikołajkowy poranek w hali przy ulicy Marysieńki, w II LO w Tczewie odbył się XXI MIKOŁAJKOWY🎅 TURNIEJ o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie, w piłce siatkowej🏐 dziewcząt i chłopców. Wszyscy uczestnicy mile spędzili czas, świetnie się przy tym bawiąc. Dziewczęta w składzie: Wiktoria Bylicka, Nikola Wenta, Julia Kozioł, Julia Brzozowska, Sandra Kresin, Julia Szwarc, Agata Gedowska, Wiktoria Rybarska, Daria Chubarowa, Dorota Langowska zajęły II miejsce.🥈 Natomiast chłopcy w składzie: Alan Jączyński, Maciej Pyrkowski, Aleksander Stochmal, Jakub Górski,     Konrad Stefanowski, Filip Dehling, Szymon Brzeski, Dominik Zembura, Kacper Stangel, Maciej Bielaszewski, Nikodem Zieliński zajęli I miejsce 🥇. GRATULUJEMY zwycięzcom, życzymy Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT🌲Opiekunkami były: Pani Justyna Wiśniewska i Pani Ania Witkiewicz.

Skip to content