Menu Zamknij

Gala Absolwentów 2022

Motto tegorocznej Gali Absolwentów: Przyszłość zaczyna się dzisiaj…

Dyrekcja, grono pedagogiczne wraz z uczniami klas trzecich miała okazję 29 kwietnia  pożegnać czwartoklasistów. Nad częścią artystyczną imprezy czuwały  pani Elżbieta Redwanz- Kubik wraz  z p. Anną Wilczewską oraz opiekunowie EKORADY i   wychowawcy klas trzecich. Imprezę poprowadzili uczniowie klasy 3eg –  Marcel Kresin oraz Konrad Stefanowski. Wśród wielu osób kończących szkołę z wyróżnieniem oraz nagrodzonych za konkursy i działania na rzecz szkoły, przyznano:  specjalną Nagrodę Starosty Tczewskiego – uczennicy Mai Banyś z kl. 4r oraz 2 medale  uczennicom – Ani Jażdżewskiej z kl. 4g oraz Natalii Gołębiewskiej z kl. 4ea

Tegoroczni absolwenci z łezką w oku żegnali swoich wychowawców: p. Annę Kristowską, p.Pawła Szemplińskiego, p. Karolinę Sarach, p. Joannę Spławińską-Braszkę, p. Justynę Wiśniewską oraz p. Małgorzatę Pałasz. Szczególnym wyrazem podziękowania za lata wspólne lata nauki  był występ sióstr Krzysi i Julii Żochowskich „ Ostatni raz z moją klasą”.  Swoich starszych kolegów i koleżanki ze śpiewem pożegnały także  Marta i Ania z kl. 3rg oraz Marta i Alicja z kl. 1r Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zaproszeni goście udali się wraz z absolwentami i ich rodzinami na poczęstunek, by móc jeszcze nacieszyć się swoją obecnością w progach naszej szkoły. Młodsi uczniowie klas gastronomicznych pozwolili Im poczuć się wyjątkowo w tym ostatnim dniu nauki😊

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Skip to content