Menu Zamknij

KONKURS FOTOGRAFICZNY:

„Moje Kociewie”

W kwietniu ogłoszony został konkurs fotograficzny dla mieszkańców internatu. Jego tematem było Kociewie w szerokim rozumieniu ( pejzaż, architektura, mieszkańcy regionu). Celem natomiast było sprowokowanie wychowanków do lepszego poznania regionu, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu oraz wzbudzenie zainteresowania fotografiką.Prace należało przesłać do dnia 14 maja 2021roku. Do udziału w konkursie zgłoszono 13 różnorodnych prac. W związku z powrotem uczniów do szkół, a tym samym do internatu zmienione zostały zasady oceniania prac. W ramach działań integracyjnych w skład jury powołani zostali wszyscy mieszkańcy internatu i to oni głosując wyłonili zwycięzców konkursu: Miejsce I Patrycja Langowska Miejsce II: Anna Szulc Miejsce III Dominika Radelska

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Nagrody zostaną wręczone po wakacjach!

Skip to content