Menu Zamknij

REGULAMIN

  1. Z biblioteki mogą korzystać wszyscy uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice uczniów.
  2. Biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach pracy.
  3. Do biblioteki wchodzi się bez okryć i śniadań zachowując ciszę i porządek.
  4. Jednorazowo można wypożyczyć pięć książek na okres miesiąca. Wypożyczenia można prolongować na kolejny okres.
  5. Książki wypożycza się również na okres ferii zimowych i wiosennych oraz na czas wakacji letnich.
  6. W przypadku zniszczenia lub zagubienia książki czytelnik powinien odkupić identyczną lub przynieść inną pozycję uznaną przez nauczyciela bibliotekarza za równowartościową.
  7. W czytelni mogą przebywać uczniowie korzystający z księgozbioru podręcznego i czasopism oraz przygotowujący się do zajęć lekcyjnych.
  8. Ze stanowisk komputerowych można korzystać przede wszystkim w celach edukacyjnych w godzinach pracy biblioteki.
  9. Nie wolno naprawiać komputera we własnym zakresie instalować nowych programów oraz wykonywać czynności naruszających prawa autorskie.
  10. Przed odejściem ze szkoły oraz po zakończeniu cyklu kształcenia należy rozliczyć się z biblioteką (karta obiegowa).

Skip to content
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_contains() in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php:373 Stack trace: #0 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(358): Smush\Core\Parser\Parser->sanitize_value('rel') #1 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(157): Smush\Core\Parser\Parser->is_safe('rel') #2 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php(120): Smush\Core\Parser\Parser->get_element_attributes('<link rel="icon...', 'https://zsetcze...') #3 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-page-parser.php(35): Smush\Core\Parser\Parser->get_elements_with_image_attributes('<!doctype html>...', 'https://zsetcze...') #4 /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/transform/class-transformer.php(53): Smush\Core\Parser\Page_Parser->parse_page() #5 /home/server817394/ftp/wp/wp in /home/server817394/ftp/wp/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-parser.php on line 373